Program 28-31. mai.

Her finner du oversikt over alle arrangementer under Agalaus.



Read file
 Last ned dagsprogrammet her! (0,5MB)

Get Adobe Reader

Read file
 Last ned heile programheftet her! (3MB)

 Kunsthall Coop : Visuell kunst 

Andrew Barton
 Voss Sparebank : Performance 

Kurt Johannesen
 Gamlekinoen : Mat og drikke 

Øl frå Voss Bryggeri
 Voss Folkemuseum : Performance 

Eliza Bennett
 Ungdomshallen : Teater/Film/Video 

Arild Brakstad | Det sorte gullet
 Kulturhuset : Visuell kunst 

Pirolt & Perry | Knust Kosmos
 Bergslitreet : Teater/Film/Video 

Rikke Benborg
 Gamlekinoen : Paneldebatt 

Debatt om oppdrettsnæringen
 Vangen : Performance 

Linda Eide: kunsttur
 Kunsthall Coop : Visuell kunst 

Kamilla Sajetz Mathisen
 Kunsthall Coop : Visuell kunst 

Nina Marie Kleivan| Potency | Dragt
 Kunsthall Coop : Visuell kunst 

May Snevoll von Krogh
 Gamlekinoen : Visuell kunst 

Fanfare 5,5 | GI FAEN-NUMMERET
 Hestavangen : Visuell kunst 

Clay sculpture and bread community
 Basement : Visuell kunst 

Helle Storvik & Sissel Mutale Bergh
 Voss Kulturhus : Teater/Film/Video 

Inuk Silis Høeg | Lyden av en revulosjon
 Kunsthall Coop : Visuell kunst 

Felieke van der Leest
 Kulturhuset : Teater/Film/Video 

Pirolt & Perry | En drøm til havs
 Basement : Teater/Film/Video 

Soups & Stories
  : Seminar/Foredrag 

Manndom, Mot & Morske Menn
 Voss sentrum : Visuell kunst 

Gro Navle
 Gamlekinoen : Konsert 

Baljelauget
 Gamlekinoen : Konsert 

Eldbjørg Raknes | Solo
 Nain : Konsert 

Hardangerkoret | Dirigent: PROTS
 Kunsthall Coop : Visuell kunst 

Heidi Bjørgan
 Finborud & Finne : Visuell kunst 

Lars Korff Lofthus
 Basement : Visuell kunst 

Gitte Sætre | Another female artist
 Prestegardsmoen : Performance 

Gjert Rognli
 Voss Vind : Performance 

Kiyoshi Yamamoto
 Tre Brør : Visuell kunst 

Ingrid Hole
 Vangen : Performance 

Morten Traavik
 Gamlekinoen : Teater/Film/Video 

Laksespelet | Allmenningens tragedie
 Finborud & Finne : Visuell kunst 

Tommy Olsson
 Gamlekinoen : Mat og drikke 

Suppar frå OSC
 Voss Ungdomshall : Seminar/Foredrag 

Veteransoldater
 Drosjebua : Performance 

Kjartanistan | AMBASSADE
 Voss Folkemuseum : Performance 

Sophie Dupont | Marking Breath
 Drosjebua : Visuell kunst 

Oddleiv Apneseth
 Kunsthall Coop + Vangen : Street Art 

Arttiles
 Gamlekinoen : Årsmøte 

Norske Kunstforeningers årsmøte 2015
 Offentleg uterom : Street Art 

LA STAA!
 Kunsthall Coop : Visuell kunst 

Alexander S. Wengshoel
 Kunsthall Coop : Visuell kunst 

Ann Kristin Aas | Wunderkammer
 Bergslitreet : Visuell kunst 

Therese Maria Gram
 Gamlekinoen : Visuell kunst 

Mona Nordaas | Statuevelterne
 Finborud & Finne : Visuell kunst 

Aud Bækkelund
 Voss Kino : Teater/Film/Video 

Anna Odell | Återträffen
 Prestegardsmoen : Visuell kunst 

Else Karin Bysheim
 Bergslitreet : Visuell kunst 

Morten Søndergaard | Ordapotek
 Kunsthall Coop : Visuell kunst 

Essi Korva | Skulpturer
 Ungdomshallen : Seminar/Foredrag 

Dian Ina Mahendra
 Voss Kulturhus : Visuell kunst 

Fred Ivar Utsi Klemetsen
 Voss Kulturhus : Performance 

Alexander Wengshoel
 Prestegardslandet : Visuell kunst 

Wolfgang Stiller | Matchstick Men
 Offentleg uterom : Street Art 

Claydies
 Kunsthall Coop : Visuell kunst 

Marie Storaas